DomůMožnosti spolupráce

Možnosti spolupráce

Možná jste se dostali do situace, kdy chcete zvýšit prodej na Vašem eshopu a rozšířit tím i zákaznickou základnu. Jednou z možností může být zapojení se do největšího vyhledávače krmiv a potřeb pro domácí mazlíčky na české trhu. DomácíZoo.cz je prvním vyhledávacím portálem, kde jsou pohromadě špičky okolo domácích mazlíčků na českém trhu. Dokážeme pomoct i Vám!

Velkou výhodou vyhledávacího portálu DomácíZoo.cz je jeho zacílení. Specializujeme se na vybavení a krmiva pro psy, kočky, papoušky, rybičky nebo třeba i křečky. Našimi návštěvníky jsou lidé vyhledávající právě tento sortiment a díky tomu Vám dokážeme přivést na váš e-shop relevantní zákazníky.

Zde je popis možností propagace, které u nás můžete využít:

Katalog produktů

Do našeho katalogu můžete dát neomezený počet produktů. Výrazně zvýšíte šanci, že si zákazníci vyberou právě váš produkt. U Vašich produktů se bude zobrazovat pro přehlednost i Vaše logo.

Topování

Jak se dostat mezi výsledky vyhledávání na přední pozice? Využívejte topování. Topování zvýší šanci na úspěch. Zákazníci budou vidět nejprve vaše produkty a až následně ty z konkurenčních e-shopů.

Příznaky a slevové kupony

Řada zákazníků dává přednost produktům, které mají nějaké označení. Označení jim usnadňuje výběr. Může se jednat o informaci, že je na zboží například doprava zdarma. Mnohonásobně tak zvýšíte šanci na prodej.

Publikace článku

Chcete se posunout ve vyhledávačích směrem vzhůru? Chcete se odlišit od konkurence? Vsaďte na obsahový marketing. Využijte možnost publikace článku v našem magazínu. Potencionálním zákazníkům můžete radit s výběrem nebo jim ukázat nejnovější trendy v krmivech a vybavení pro domácí mazlíčky.

Rozšířená propagace

Pokud jsou Vám všechny tyto možnosti málo a chtěli byste být vidět ještě více, můžeme se domluvit individuálně. Dejte nám vědět na email info@domacizoo.cz.

Pro další informace o prapagaci klikněte zde

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky