DomůKontakty

Kontakty

Vážení milovníci domácích zvířat a přírody,
vážíme si toho, že jste se se dostali na náš vyhledávací portál domacizoo.cz. Během návštěvy portálu jste se možná dostali do situace, že potřebujete poradit nebo upřesnit některou informaci. Na našem portálu můžete všechno přehledně najít, ale nebojte se nás na cokoliv zeptat. Chcete s námi spolupracovat? Jsme tady pro Vás.

Obchodní spolupráce

Jsme největší vyhledávací portál s vybavením pro domácí mazlíčky. Chcete se k nám připojit? Stačí kliknout na přidat obchod a podívat se na podrobnosti spolupráce. Máte jiný nápad, jak spolupracovat? Napište nám na email:
spoluprace@domacizoo.cz

Marketing

Na našem webu najdete všechny potřebné informace o našem vyhledávači prosportovani.cz. I přesto můžete chtít některé věci upřesnit nebo nám navrhnout marketingovou spolupráci. Využijte email
marketing@domacizoo.cz

Nabídka práce

Stále hledáme šikovné lidi a nadšence do sportování. Rozšiřujeme náš početný tým o další kolegy. Hledáte práci na HPP, DPP nebo si jen chcete přivydělat brigádou nebo externí spoluprací? Napište proč s námi chcete spolupracovat a co nám můžete nabídnout na email:
hr@domacizoo.cz

Připomínky a stížnosti

Denně pracujeme, abyste byli během nákupu maximálně spokojení. Spolupracujeme jen s ověřenými eshopy. I přesto jste byli s něčím konkrétním nespokojeni nebo máte návrh na vylepšení? Napište panu řediteli na
reditel@domacizoo.cz

✉️ Kontaktní formulář

Nepodařilo se Vám najít odpověď na Vaši otázku? Využijte obecný emailový kontakt info@domacizoo.cz nebo kontaktní formulář níže a zeptejte se nás na cokoliv Vás napadne. Pokud si nevíte rady s výběrem produktu nebo potřebujete inspiraci, nakoukněte do našeho online magazínu.

Údaje o společnosti

Na této adrese není možné žádné zboží prohlédnout nebo vyzvednout. JMP Media Group s.r.o. není prodejcem zboží.

JMP Media Group s.r.o.
Thunovská 179/12
Malá Strana
118 00
Praha 1

IČO: 09492691

Zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Praze – C 336354

Bankovní spojení pro ČR:
2101863840/2010  (Fio banka, a.s.)

Bankovní spojení pro EU:
2401863842/2010  (Fio banka, a.s.)

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky