Udělejte radost mazlíčkům – black friday na domacizoo.cz je tady!

pes a kočka

Máte doma psa, kočku, křečka nebo jiného domácího mazlíčka? Je skvělá příležitost mu udělat radost. V rámci black friday na domacizoo.cz se můžete již 28. listopadu těšit na pelíšky, pamlsky, granule, přepravky a na další vybavení pro venčení a život s mazlíčkem. Black friday 2020 na domacizoo.cz vám zjednoduší výběr a budete mít jistotu, že si vybíráte ze sortimentu předních ověřených českých eshopů.

Vaše kočička může vrnět blahem v novém pelíšku nebo si pochutnat na špičkových pamlscích a kapsičkách

Black friday na kočičí sortiment je tady. Díky black friday Happyzoo.cz můžete své kočce pořídit špičkový pelíšek O´lala pets. Nesmíte ale zapomenout ani na to nejkvalitnější krmení na trhu. Kapsičky Gourmet, granule Ontario, konzervy Marty plné nejkvalitnějšího hovězího masa a zvěřiny, kapsičky Whiskas nebo granule pro koťata Royal Canin v rámci černého pátku na domacizoo.cz.

Žádné kočce by doma nemělo chybět pořádné škrabadlo. Kočky si na něm brousí drápky a rády po něm lozí. Black friday na škrabadla Flamingo, Magic Cat odpočívadlo nebo škrabadlo Trixie zaručí, že nikde už levněji nenakoupíte.

A u koček ještě chvíli zůstaňme. Nemůžeme opomenout přepravky, steliva a kočkolity. Silikonová podestýlka Huhubamboo nebo Magic Perle dokáže skvěle pohltit veškeré pachy a má vysokou savost. Black friday na podestýlky a steliva vám umožní udělat si zásob na delší dobu dopředu. Do přepravek byste určitě měli investovat. Nechcete, aby vám kočka z přepravky utekla někde na ulici. Dražší a kvalitnější přepravky jsou nyní v akci a díky black friday slevám je pořídíte levněji.

U krmiva pro psy si hlídejte podíl masa, nezapomínejte se psem sportovat

Máte doma čtyřnohého psího miláčka? Pokud ano, určitě se mu musíte pravidelně věnovat – venčit ho a ideálně byste s ním měli i sportovat. Pro venčení se budou hodit obojky a postroje v black friday akci. Velmi zajímavou pomůckou může být Flamingo tenisák na laně nebo aportovací disk Sum plast.

U krmiva si hlídejte obsah masa. Nejprodávanějšími granulemi na trhu jsou granule Royal Canin, Brit Care, Carnilove, Calibra nebo Purina Pro Plan granule. U kapsiček se vyplatí sáhnout po obdobných značkách nebo po Pedigree. Pedigree black friday i u nás na domacizoo.cz.

Když už budete mít kvalitní krmivo, vyplatí se koupit i kvalitní misky na žrádlo a vodu. Vodu nemusí mít váš pes jen nalitou v misce, ale může mít i speciální psí misku se zásobníkem na vodu. Misky se prodávají rovněž v protiskluzovém provedení. Chcete udržet vodu v misce, co nejdéle čistou? Pořiďte pejskovi misku Petwant s filtrací. Voda se filtruje přes vyměnitelné filtry a je déle svěží a čistá. Filtry se dají koupit náhradní a čas od času je musíte vyměnit. Voda bude vašemu mazlíčkovi více chutnat.

Black friday na všechno pro psy na domacizoo.cz. Černý pátek neprošvihněte a do kalendáře si zapište termín 28. listopadu 2020.

Black friday 2020 se vztahuje vedle psů a koček na sortiment pro ptáky, ryby, hlodavce, plazi či koně

Vedle psů a koček je v našich domácnostech také hodně jiných domácích mazlíčků. Black friday myslí i na ně. Na domacizoo.cz můžete v této akci pořídit například faunaboxy Ferplast, chovný box Repti planet nebo klece pro ptáky Zolux. Klece Zolux black friday akce, která se vyplatí využít. Černý pátek může být pro vás příležitostí, jak doma začít nějaké domácí zvíře chovat. Pořídit si můžete rybičky, pro které nyní seženete akvarijní sety a akvarijní komplety Biorb nebo Cat-Gato za výprodejové akční ceny. Slevové tornádo v rámci black friday zavítá i na náš portál domacizoo.cz a vy tak budete mít snadnou cestu k výběru těch nejkvalitnějších produktů za ty nejlepší akční ceny.