Trošku mlsání pro kočičky i kocourky

I naši chlupatí miláčci si zaslouží občas si trochu zamlsat. Vlastně určitě si to moc zaslouží. Pamlsky můžeme dávat buď jako bonus na doplnění vitamínu, minerálů a dalších prospěšných látek nebo jako odměnu za něco úžasného a skvělého. Třeba když nás kočka nechá o víkendu vyspat a nebudí nás ve čtyři ráno a sama pak chrápe celý den. Šak to znáte. Spaní i mlsání si zasloužíme všichni.

Rozhodla jsem se sepsat těchto pár pamlsků, které máme s Tinkou odzkoušené a zároveň jsem měla po ruce ještě balení na fotodokumentaci.

CARNILOVE – Salmon with mint – Losos s mátou

Balení je 50 g malých křupavých pamlsků ve tvaru rybiček, které obsahují čerstvého lososa s mátou pro zdravé zuby a dásně.

Tinka to má tak 50 na 50. Rybičky miluje ale ty bylinky ji občas jako dost nevoní. Tento pamlsek si vezme když ví, že nedostane jiný. Ta máta jí tam prostě vadí. Za mě ale dost povedený pamlsek. Krásné balení, zajímavý tvar i příchuť a super cena. Nakoupíte ve zverimexu i online.

CARNILOVE – Duck with raspberries – Kachna s malinami

Balení je 50 g malých křupavých pamlsků ve tvaru kostiček – škoda, že to nejsou kachničky 🙂 Obsahuje čerstvé kachní maso s lesními malinami pro silnou imunitu.

Tince tato lahodná kombinace masíčka a ovoce moc šmakuje. Vždycky mňouká, že chce přidat. Takže musím rychle schovat balení do bezpečí. Za mě super pamlsek, krásné balení, chutná příchuť a cool cena. Zakoupíte ve zverimexu i online.

DREAMIES – Cheese – sýrové

Balení je 60 g křupavých mini taštiček s krémovým sýrem uvnitř obsahující minerály a vitamíny.

Chutná svačinka po hraní nebo po spaní pro kočky i kocoury. Tince moc a moc chutnají, takže občas kupujeme. Je možné koupit i větší výhodnější 180 g balení ve zverimexu ale i v supermarketech a drogériích. Nakoupíte samozřejmě i online.

HuHuBamBoo – Chicken and cod rolls – kuře a treska rolky

Balení je 75 g rolek střední velikosti s obsahem kuřete a tresky.

Masové rolky jsou moc šťavnaté a Tinka si je moc oblíbila. Moc si je sice nevychutnává, jen je slupne jako malinu a hned chce další. Za nás super chuť i cena. Nakoupíte ve zverimexu i online.

HuHuBamBoo – Duck and cod rolls – kachna a treska rolky

Balení je 75 g rolek střední velikosti s obsahem kachny a tresky.

Opět šťavnaté masové rolky. Tince chutná i tato kombinace masa a a ryby. Cena je taky cool. Zakoupíte ve zverimexu i online.

A jak to máte vy a vaše kočičky a kocourci a pamlsky? Dáváte pravidelně? Jaké máte oblíbené značky, příchutě nebo tvary? Napište nám, budeme se s Tinkou těšit!