Kvalitní italská kosmetika pro psy Yuup! v českém eshopu VeterinarniKosmetika.cz

napěněný pes

Patříte mezi milovníky domácích zvířat a konkrétně psů? Pokud máte doma psa, dobře víte, že je potřeba se o ně starat i po kosmetické stránce. Nemusí to být zrovna dlouhosrsté plemeno. Ve všech případech je potřeba se o pokožku a srst psa starat. Jak už to bývá v oblasti kosmetiky, se i na trhu se psími přípravky, prosazuje Itálie. Na jejím trhu je vždy luxusní kosmetika pro psy. Velkou výhodou je, že se Yuup! kosmetika, dostala na český trh. Je to díky českému eshopu VeterinarniKosmetika.cz.

V čem je yuup kosmetika tak výjimečná? Italská psí kosmetika Yuup! se vyznačuje přírodním složením a šetrností k životnímu prostředí. Značka Yuup! si zakládá na přírodních složkách, extraktech, esenciálních olejích a rostlinách. Kosmetika Yuup! neobsahuje žádnou škodlivou chemii, neobsahuje parabeny ani petrochemické produkty. Díky tomuto složení je kosmetika Yuup! šetrná nejen k přírodě, ale i k vašemu čtyřnohému miláčkovi a také k vám. Kosmetika italské značky Yuup! příjemně voní a například koupání se tak stane zážitkem.

Možná si myslíte, že kvalitní kosmetika pro psy je drahou záležitostí. Není to pravda. Kosmetika Yuup! je typická pro svou příznivou cenu a vysokou kvalitu. Například šampon pro dlouhou srst yuup můžete pořídit ve 250 ml lahvičce za 215,- Kč. V sortimentu značky Yuup! nenajdete ale jen šampony, ale i kondicionéry, olejové masky nebo také dezinfekční pěny. Vedle toho najdete i řadu výrobků SPA. Kosmetika Yuup! obsahuje ucelenou řadu produktů pro všechny typy srsti i pro rozdílný věk psů. Ať máte doma štěně nebo dospělého psa, vždy si ze sortimentu Yuup! vyberete.

Sortiment Yuup! je navíc rozdělen na dvě skupiny výrobků – HOME a PROFESSIONAL. Kosmetické výrobky Yuup! s označení HOME jsou připraveny k okamžitému použití a skvěle se hodí pro domácí použití. Na druhé straně jsou výrobky s označením PROFESSIONAL, které jsou v koncentrované formě pro psí salony nebo majitele větších plemen psů. Řada PROFESSIONAL se pak ředí, čímž dochází k šetření nákladů za dopravu a nákladů na obaly.

Pokud jste se rozhodli pro Yuup! šampon, udělali jste správný krok. V šamponech tohoto italského výrobce najdete například přírodní extrakty, jako jsou ginkgo biloba a rýžové proteiny. V šamponech je obsažen vitamín C a E, díky čemuž je srst vyživována až ke kořínkům.

Výborným produktem je Yuup! roztok k čištění očního okolí. Tento roztok obsahuje výtažky ze zelného čaje, lotosového květu a Eyebright vody. Roztok se skvěle hodí pro každodenní péči o oční okolí psů, ale i koček. Díky tomuto výrobku se vám bude skvěle odstraňovat slzy z očního okolí vašeho mazlíčka.

Vzhledem k vysoké kvalitě a výborné ceně, je možné psí kosmetiku Yuup! využívat, jak doma, tak ale i v kosmetických salonech. Kosmetické salony si potrpí na kvalitu a je to jasný důkaz, jak na tom Yuup! je. Kosmetika Yuup! se snadno používá. Nemusíte číst dlouhé návody, vše je intuitivní a jednoduché. Pokud máte doma psa, zvládnete to zcela určitě i vy. U šamponů stačí šampon vmasírovat do mokré pokožky a následně opláchnout vlažnou vodou.

Kosmetika Yuup! je vyvíjená hlavně pro psy, ale některé produkty jsou určeny také k využití pro péči o kočky. Velkou výhodou je možnost zakoupení vzorků. Před větším nákupem se můžete o kvalitě značky Yuup! přesvědčit sami.

Ostatní lidé v souvislosti s článkem také hledají:  yuup beauty for dogs, shampoo yuup na pro psy, kondicioner pro psy.