Kocour Micimour ověřuje kvalitu škrabadel a hraček GRIFF

Značka škrabadel a hraček GRIFF se usazuje na trhu, produkty jsou recyklovatelné a odolné. V čem je ale kouzlo? Všechna škrabadla a hračky testuje domácí kocour Micimour. Micimour se stal miláčkem internetového obchodu, je vyfocen u všech produktů GRIFF a svým páníčkům dělá ohromnou radost. Jeho příběh je inspirací a ukázkou, že podnikání můžete dělat i srdcem a s láskou.

Kocour Micimour pochází z útulku Tlapky Mochov, odkud si ho před 3 lety majitelé značky GRIFF vzali domů, aby mu poskytli lásku a dokonalou péči. Útulek Mochov je velký útulek v Praze, ve kterém se nachází okolo 60 kočiček a kocourků, kteří stále hledají domov. Kocourek Micimour dostal původně zcela jiné jméno, noví páníčkové mu začali říkat GRIFF. Člověk míní, děti mění. Syn majitelů se rozhodl, že se bude kocourek jmenovat Micimour. Jeho jméno je složeno ze dvou typicky kočičích jmen, které se objevují velmi často v pohádkách. Jde o jméno Míca a Mour.

Kocour Micimour testuje výrobky značky GRIFF

Kocourek Micimour nebyl nikdy nijak týrán, ale i přesto si k novým páníčkům hledal delší dobu cestu. Na začátku byl plachý a lidem moc nedůvěřoval. To se ale postupem času změnilo a kocourek Micimour začal být čím dál více přítulný.

Micimour je velký milostpán, ale i přesto si moc rád hraje. Nejčastěji si hraje s hračkou GRIFF, kterých má díky jejich výrobě dostatek. Ve chvíli, kdy vidí Micimour hračku, velmi rychle se z něj stane malé a hravé koťátko. Obzvláště velký úspěch u něj má vůně kozlíku lékařského. Velmi rád odpočívá a hlasitě vrní.

Kocourek Micimour plní ve firmě GRIFF důležitý úkol. Ve firmě působí jako expert na kočičí výrobky. Kocourek Micimour má doma všechny typy škrabadel, které pod značkou GRIFF najdete. Zkouší dokonce i škrabadla, která nebyla do výroby dokonalá. Kocourek drží ochranou tlapku nad našimi výrobky. Micimour ověřuje kvalitu i praktičnost všech hraček a škrabadel. Moc dobře ví, co kočičky potřebují. Díky tomu je dokáže přizpůsobit potřebám všech kočiček a kocourků.

Micimour vidí všechny expedované objednávky, což se mu ne vždy líbí. Nejraději by měl škrabadla pod svými drápy.

Pod značkou GRIFF najdete i speciální škrabadlo GRIFF MICIMOUR XXL

Náš kočičí miláček má 5,5 kg, a to je na kocourka poměrně hodně. Kočky běžně váží okolo 3 kg. Kvůli tomu bylo potřeba vymyslet nový typ škrabadla, které udrží a vydrží i pod většími kočičkami. Toto speciální škrabadlo je po Micimourovi i pojmenováno – GRIFF MICIMOUR XXL. Toto škrabadlo je stabilní a pevné, a to i díky pěti vrstvám lepenky.

Kocourek Micimour je jediným firemním modelem. Na začátku se moc fotit nechtěl, ale nyní si začíná fotografování užívat a pózovat. Kocourek má občas svou hlavu a občas se mu práce modela nepozdává. Na závěr bychom mohli ještě doplnit, že je to statný kocour, který moc rád snídá krůtí šunku s 90 % masa. Vedle toho si ale umí chytit i myšku. Možná je to i tím, že většinou tráví noci venku. To přes den moc rád spí na škrabadlech GRIFF. Kocourek nahlas mňouká a vrní – je to miláček, na kterého nedají v GRIFFU dopustit.