Kartonová škrabadla GRIFF – to nejlepší pro moderní kočky

Za značkou GRIFF najdete progresivní a moderní firmu, která vyrábí kočičí škrabadla a hračky z kartonu. Kočky jsou pro ně srdeční záležitostí a není divu, že výrobky testuje jejich kočičí miláček, kocourek Micimour. Z jakých produktů si můžete vybrat a v čem jsou jejich hlavní benefity? V tomto článku vám značku GRIFF a její výrobky rádi představíme.

Možná už máte dost škrabadel, která na vás vyskakují v nejrůznějších obchodních centrech. Možná vám u nich chybí odolnost nebo výroba z ekologických materiálů. Škrabadla GRIFF jsou jiná. GRIFF škrabadla se vyrábí s láskou k čtyřnohým miláčkům a naší přírodě.

Škrabadlo značky GRIFF se vyrábí z recyklovaných materiálů

Jaké jsou hlavní přednosti škrabadel značky GRIFF?

Velkou předností je výroba z ekologických a recyklovatelných materiálů. Karton, ze kterého se škrabadla vyrábějí je navíc hřejivý, měkký a velmi odolný. Ideální vlastnosti, které kočky vyhledávají. Všechna škrabadla jsou vyráběna ručně, nejedná se o žádnou automatizovanou výrobu. Velkou výhodou je recyklovatelnost materiálu ve spojení se širokou využitelností. Škrabadla GRIFF mohou kočičky využívat také jako odpočívadla a místo ke hraní. Díky materiálu se kočky nezraní u škrábání a neudělají ani tak velký nepořádek kolem škrabadla.

Značka GRIFF je známá pro svůj promyšlený design potisku škrabadel. Sleduje moderní trendy a přidává příběhy. Mezi designem můžete najít symboly, které podporují kočičí čakry nebo Feng Shui filozofii. Díky tomuto vzhledu obohatí škrabadla GRIFF interiér, lehce ho nakombinujete s nábytkem a nezaberete ani moc místa.

Jaké hlavní typy škrabadel GRIFF nabízí?

GRIFF Tunel

Toto kočičí škrabadlo plní hned tři funkce, a to díky svému jedinečnému tvaru. Kočka si může na škrabadle nejen brousit drápky, ale může ho využít také ke hře nebo odpočinku. Toto nejoblíbenější škrabadlo značky GRIFF lze využít z obou stran a tím prodloužit jeho životnost. Vedle toho je vyrobeno z kvalitní certifikované pětivrstvé lepenky, ze které kočička nevyškrábe v podstatě žádný papír. Nemusíte se tedy bát, že budete muset kolem škrabadla uklízet. Škrabadlo je slepeno lepidlem z přírodních materiálů. Škrabadlo GRIFF Tunel je k dispozici ve třech barevných provedeních, jsou použity ekologické barvy. Škrabadlo GRIFF Tunel se vyrábí v rozměrech 380x290x320 mm.

Shrnutí:

 • rozměry: 380x290x320 mm
 • váha: 2,4 kg
 • certifikovaná lepenka, škrobové lepidlo a ekologické barvy
 • lze využít jako škrabadlo, odpočívadlo nebo jako místo ke hraní

GRIFF Micimour

Škrabadlo GRIFF Micimour je nejmohutnější škrabadlo v sortimentu GRIFF. Vyrábí se v designu Feng Shui, který zapadne i do vašeho bytu. Díky své váze a konstrukci ho mohou využívat i větší a silnější kočičky. GRIFF Micimour jsou stabilní, pohodlná a rovněž využitelná z obou stran. Certifikovaná lepenka zajišťuje vysokou odolnost a minimální údržbu a úklid. Tento typ škrabadla je vyroben v rozměru 530x450x400 mm.

Shrnutí:

 • rozměry: 530x450x400 mm
 • váha: 9,5 kg
 • stabilní, pohodlné a využitelné z obou stran
 • vhodné také pro silnější kočky

GRIFF Joga

GRIFF Joga je škrabadlo, které kočičkám umožní brousit drápky, protáhnout se, ale i si pořádně odpočinout. Škrabadlo má dlouhou životnost, můžete ho po čase obrátit. I zde je využito pětivrstvé lepenky, která zajišťuje vysokou odolnost proti škrábání. Po zemi budete mít tam minimální nepořádek, nebojte se. Lepenka má certifikát FSC, je slepena nezávadný škrobovým lepidlem a nabarveno ekologickými barvami. Rozměry škrabadla jsou 286x198x420 mm.

Shrnutí:

 • rozměry: 286x198x420 mm
 • váha: 3,5 kg
 • ekologické barvy, lepenka s certifikátem FSC
 • dlouhá životnost
Vánoční set GRIFF

Vánoční set GRIFF

Nemůžete si vybrat typ škrabadla nebo se vám líbí pro vaši kočičku oboje? Je tady ideální příležitost využít speciální akce na škrabadla GRIFF. Vánoční set obsahuje škrabadlo GRIFF Tunel (380x290x320 mm, 2,4 kg) a GRIFF Joga (286x198x420 mm, 3,5 kg). Škrabadla GRIFF si můžete vybrat z 3 barevných provedení – Indian GRIFF, Feng Shui, Ajna Anahata. Vánoční akce trvá do 16. 12. 2020